Oslavy 120. výročí založení našeho SDH

Oslava 120. výročí ve 12:00 hod a Pouťový pohár od 13:00 hod !!!

Tak a jak čas kvapí je třeba všechny seznámit s vlastním průběhem našich oslav. Vše se nám zkomplikuje tím, že za nás nikdo nevezme okrskovou soutěž a tak se oboje bude muset spojit.

Zde je program a časový harmonogram oslav :

1.  v 10:30 - Položení věnce zemřelým hasičům na našem hřbitově

2.  v 11:00 hod odstartují  štafety do okrskové soutěže

3.  po skončení štafet oběd pro soutěžící

4. ve 12:00 Slavnostní nástup u zákristie kostela.  Zde proběhnou oslavy 120. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů ve Slavíkovicích a taktéž odhalení pamětního kamene k 110. výročí narození p. Formánkové - Šedivcové, naší rodačky a první československé pilotky.

5.  ve 13:00 začne tradiční " Pouťový pohár v požárním útoku", vše dle pravidel OSH Klatovy, tj. klasika na nástřikové terče. Pro družstva z našeho okrsku bude čas prvního  pokusu započítán jako okrskový  a soutěžní, druhý pokus bude jen do Pouťového poháru, kde se započítá vždy lepší čas.

6.  v přestávce mezi prvním a druhým kolem předvedou ukázkový útok děti z Pocinovic a hlavně proběhne ukázkový seskok parašutistů k uctění památky paní Formánkové.

7.  v 17:30 vyhlášení výsledků a poté následuje zábava ve stanu kde nám zahraje skupina " B+B "    z Tachova.