Pouťový pohár SDH Slavíkovice 2019

V sobotu dne 4.5.2019 se od 13:00 hod, při naší pouti bude konat hasičská soutěž  o   " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , soutěž proběhne dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž do konečných výsledků se započítá vždy lepší čas z obou pokusů. Místo konání soutěže je na našem požárním hřišti ve Slavíkovicích. Hlavní cenou jsou nejen poháry a diplomy, ale i peněžní odměna! O zábavu pro soutěžící a i diváky se postarají pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bude samozřejmě po celou dobu také zajištěno. Od 17:00 hod nám zahraje DJ Kohout ze Kdyně, a to v našem stanu, který bude v případě chladného počasí vytápěn. Tímto zveme všechny kamarády hasiče, aby nás přijeli podpořit a hlavně i diváky, aby se všem družstvům lépé soutěžilo.

<< květen / 2019 >>

Celkem: 238723