Rallye Šumava

A zase to počasí

Tak máme za sebou pořadatelskou účast na Rallye Šumava, kde jsme zabezpečovali RZ 2, která vedla přes celé Slavíkovice. Zabezpečovali jsme vše od křižovatky od Bukové až na odbočku pod lesem, kde se vjíždělo na panelovou cestu k Úsilovu. Celkově byla divácká účast velice dobrá a chci jen podotknout, že se všichni chovali naprosto rozumně, až na několik vyjímek, které několikrát upozorňoval projíždějící uzavírací vůz, ale to vše bylo mimo naše stanoviště. Na RZ nebyl víceméně nikde žádný problém, až na počasí, které nás opět nepotěšilo, byla poměrně zima a pak nakonec začalo i pršet, ale jsme hasiči a ti musí něco vydržet !

Díky všem členům, kteří tuto službu zastali a pak si snad za odměnu něco uděláme.