Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alois Kadčík slaví 60. narozeniny

Hodně zdraví a štestí přejeme !!!

Tak je zde opět jedno pozvání od našeho člena a hasičského bratra. Alois Kadlčík slaví  60. narozeniny a všechny nás  zve na oslavu do Loučimské hospody, účast je nutné potvrdit v komentáři (jinak voda a chleba a možná i žádné teplo) Pozvánka v lepší kvalitě zde.

 

 

aloiskadlciik60.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simča - www.CervenaCerna.cz

Buďte zdrávi. Mám pro Vás tip, je to novinka z oblasti online výdělků, perfektní na jarní večery... Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a fakt mě to nadchlo. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak jsem vděčná za každé přilepšení... Více info na www.CervenaCerna.cz

Libor - jedu sááám

snad to bude zadarmo

Libor - 15 . 2. 2012

UDĚLÁME SOUTĚŽ KDO TOHO VYPIJE VIC A PIVO NA ČAS

Jiří Vlček - Potvrzeni učasti

To já jdu taky ! : )

Jirka Vogeltanz - Potvrzení účasti

Tak já určitě jdu!

 Počasí


Archiv

Kalendář
<< březen / 2021 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 366536
Měsíc: 6023
Den: 213