Členská schůze SDH Slavíkovice

Členská schůze rohodla o oslavách 2014!

V sobotu dne 17.11.2012 od 19:00 hod se uskutečnila v požární hasičské zbrojnici členská schůze SDH Slavíkovice,  vybrali jsme delegáty na jednotlivé výroční valné hromady v okrsku, dále jsme projednali další činnost na rok 2013 a také rozhodli o uspořádání oslav našeho 120. výročí založení SDH roku 2014. Dohodli jsme se, že součástí výročních oslav bude i uctění x narozenin Slavíkovské rodačky a první české letkyně paní Anežky Formánkové, které chceme v rámci příprav na oslavy udělat na důstojném místě v naší obci pomník, ke kterému poté položíme květiny k uctění památky naší slavné rodačky. Vše bude se slavnostním pochodem obcí a následným "Pouťovým pohárem", který bude, zpestřen ukázkami profesionálních hasičů a doufám též nějakou tou leteckou ukázkou, ale to vše si nechte jako překvapení na tento den!

Delegáti na VVH v Okrsku:

Běhařov       30.11.2012     19:30         Požární zbrojnice                     Vogeltanz Jiří, Šlachta Jaroslav

Dlažov          7.12.2012       19:30         Požární zbrojnice                          Šimánek Rudolf, Vlček Jiří

Miletice          5.1.2013        19:00         Požární zbrojnice                           Bobek Tomáš, Tauscher Stanislav

Soustov        12.1.2013        19:00        Požární zbrojnice                           Šlachta Libor, Urbánek Vladimír