Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2012

Počasí nám přálo

Tak a máme zase jeden ročník Dětského dne úspěšně uskutečněný . Po ránu a prakticky celé dopoledne nám sice propršelo, ale nakonec se odpoledne vyčasilo a vše proběhlo podle našich představ. Účast byla hojná a tak jsme na jednotlivých stanovištích měli co ohánět, přesto jsme vše zvládli,  hlavně ti nejmenší měli z  celého soutěžního odpoledne a samozřejmě i z vyhodnocení a obdržených balíčků velkou radost. Od 16 hod nám k dobré náladě zahrál Milan Ráž na kytaru a tak jsme si i my užili společně s rodiči dětí. Poseděli jsme až do brzkých ranních hodin a tak si myslím, že se všem soutěž a následný program líbil .

Foto z odpoledne

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545345
Měsíc: 5644
Den: 140