Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2022

Vše začne v sobotu 25.6.2022 od 14.00 hod

article preview

Tak jsme se rozhodli uspořádat pro naše děti opět na startu prázdnin Dětský den. Na našem požárním hřišti bude pro všechny účastníky připraveno několik atrakcí, kde si budou moci odpoledne užít. K dispozici bude velký skákací hrad, vodní skluzavka, kuželky, džberová stříkačka atd. Občerstvení pro děti bude zdarma a  i pro ostatní bude zajištěno. Od 15 hod bude celou akci hudebně doprovázet až do večerních hodin " DJ Špunt " a tak si i po této stránce užijeme. Nakonec se děti budou moci zadovádět v požární pěně a obdrží také nějakou sladkou a věcnou odměnu. Doufám, že nám počasí bude přát aby si děti vše užili, myslete také na převlečení, hodně soutěží je s vodou a tak nezapomenout.

Tímto všechny srdečně zveme !!!

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 544876
Měsíc: 5620
Den: 144