Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž Janovice nad Úhlavou

Bez trestných bodů by jsme byli třetí

Tak jsme se opět po roce zúčastnili Noční soutěže v Janovicích, pořadatele nás poněkud překvapili, jelikož na pozvánkách bylo napsáno, že vše bude klasika jen bez provázků, ale nakonec vše proběhlo jinak. Sání byla klasika, ale pětka nepomáhala a ještě všichni jsme museli prolézt tunelem a pak vše zapojit. Výtlak byl podle sportu (roztahování hadic), jen museli všichni udělat kolem kůlu, který byl za startovní čarou, pět oběhů a to byl náš kámen úrazu, protože rozhodčí nám dva oběhy neuznali a tak jsme dostali 20s trestných. Vlastní útok byl perfektní a se všemi překážkami jsme jej zvládli za 37,75s a to vzhledem, že to bylo skoro za tmy je perfektní. Tento čas by byl stačil na třetí místo, ale s trestnými body bohužel až na deváté.Jinak vše bylo perfektní, muzika hrála a i nálada byla skvělá, jen příště by pořadatele měli lépé organizovat výčep, zde byly velké fronty.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545695
Měsíc: 5570
Den: 205