Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž Běhařov 2012

Jak sedláci u Chlumce

Tak máme za sebou okrskovou soutěž?! Dopadli jsme, jak jsme dopadli, protože si pořadatele v Běhařově musí vždy prosadit nějaký nesmysl  a vhledem k nutné inprovizaci jsem se dopustil já jako strojník fatální chyby  (při přenášení stroje na základnu došlo k uzavření výtlačného ventilu,a já jako strojník si to nezkontroloval , !!!) ,což nás stálo zhruba 3 týdenní tréninkový čas a pro nás tak byla celá soutěž  ztracena . Běhařov i jako vítěz se však spolu s Mileticemi vzdali postupu do vyřazovacího kola a tak jedeme jako 4. v pořadí mi. Vyřazovací soutěž se konná v sobotu 9. června 2012 od 13:00 hod v Nýrsku. Tak kdo má zájem, může nás podpořit jako divák. Do baneru jsem dal upozornění na příští nedělní trénink, myslím si že to nebude na škodu, jelikož další týden je ta vyřazovací soutěž !

Foto

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 545348
Měsíc: 5634
Den: 135