Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavy 130. výročí založení SH ČMS Slavíkovice 2024

Začátek v 11:00 hod na požárním hřišti

article preview

V sobotu 4.5.2024 budeme pořádat oslavy u příležitosti 130. výročí založení SH ČMS Slavíkovice, vše začne od 11:00 hod. Součástí oslav bude i okrsková hasičská soutěž a náš Pouťový pohár, výstava historie sdružení v našem kostele, slavnostní pochod s prapory, uctění památky padlých a zemřelých hasičů, slavnostní schůze spolu se slavnostním obědem, ukázka naší požární techniky od počátku po dnešek a i živá ukázka od profesionálních hasičů, okrsková soutež, ukázka štafety CTIF dětí SH ČMS Dlažov, Pouťový pohár a na konec pouťová zábava. Občerstvení všeho druhu bude samozřejmě zajištěno po celý den. Jelikož tyto oslavy jsou konány společně s naší poutí,  budou na požárním hřišti i pouťové atrakce. A tak mi dovolte vás tímto srdečně všechny pozvat a přijďte nás podpořit !

casovy-plan-oslav.jpg

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< květen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 540507
Měsíc: 5508
Den: 124