Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pool open Spůle 2013

Pohár je doma

Tak jsme byli na soutěži  u našich každoročních soutěžících ze Spůle. Tento ročník byl velice dobře zorganizovaný a i soutěže se zůčastnilo 10 družstev mužů a dvě družstva žen. Začátek byl zpestřen ukázkou skutečně vesnického zásahu u požáru, který předvedli se svým upraveným automobilem Škoda Favorit, motocyklem Pionýr a jízdním kolem hasiči z Týnce u Klatov.

My jsme soutěžili jako první mužské družstvo a útok se nám vydařil skvěle a s časem 29,91 s jsme vybojovali konečné 3. místo. Poseděli jsme a shlédli všechny soupeře, byly to docela nervy, protože hned další družstvo z Ostřetic nás odsunulo na druhé místo a po několika pokusech Neznašovy na třetí a už jsme se jen třásli, aby to nebyly brambory, ale vše dopadlo dobře a pohár za třetí místo je doma! Ještě poté následovala soutěž v běhu po lávce vedoucí přes koupaliště, za naše SDH se zúčastnil Tomáš Bobek ml. obsadil   . místo ve své kategorii.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545692
Měsíc: 5568
Den: 205