Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár 2013

Počasí nám vydrželo !!!

Tak a byl další ročník našeho "Pouťového poháru v požárním útoku".

Po všech možných problémech, které jej doprovázely, špatná předpověď počasí, poháry jsme dostali až dva dny před soutěží, bezdrátový  mikrofon jen pár hodin před začátkem soutěže atd., si mohu snad dovolit hodnotit tento ročník, jako velice úspěšný. Podpořilo nás 11 družstev mužů, za což jsme velice rádi a bohužel zase jen jedno ženské družstvo, ale vše proběhlo bez jediného problému a v naprosté pohodě, počasí také vydrželo a tak jsme pak vše mohli v klidu po vyhlášení výsledků, prodiskutovat na následné pouťové zábavě.

První místo a hlavní cenu (50 l sud piva) si vybojovalo SDH Střeziměř, druhé bylo SDH Neznašovy a třetí SDH Hadrava, v ženské kategorii bylo první SDH Dlažov.

Pevně věřím, že se za rok opět ve zdraví setkáme u nás ve Slavíkovicích. Více viz foto a videa!

Foto

Videa

Článek v novinách

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 544860
Měsíc: 5618
Den: 143