Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozloučení s prázdninami 2020

23.8.2020 od 14:00 hod bude i velká skákací skluzavka

article preview

Jako každý rok tak i letos jsme chtěli uspořádat pro naše a i děti co se zúčastní na začátek prázdnin Dětský den. Bohužel s ohledem na situaci jsme původní termín zrušili. Vše se posunulo a tak se v neděli 23.8.2020 rozloučíme s prázdninami. Bude pro všechny děti připraveno opět několik soutěžních úkolů, za jejichž správné a rychlé splnění budou odměněni. Hlavní atrakcí bude skákací skluzavka, která bude k dispozici celé odpoledne !!! Jako vždy bude občerstvení zajištěno a pro soutěžící bude grilované selátko a pití zdarma. Teď už jen aby bylo dobré počasí a hojná účast !

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< duben / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 475243
Měsíc: 4244
Den: 119