Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2015

Účast, pohoštění i hudba byla výborná

Tak a máme opět jeden rok pryč a tak jsme i my, zde zhodnotili práci našeho SDH v roce minulém a naplánovali další činnost v tom nastávajícím. Schůzi zahájil starosta našeho SDH Jaroslav Šlachta, zprávu o činnosti v roce 2014 a plán práce na rok 2015 přednesl velitel Jiří Vogeltanz. Následovala zpráva hospodářky Heleny Vlčkové a předsedy Revizní komise Jiřího Vlčka, pak proběhla diskuse. Vše jsme pak společně i s hosty z ostatních spřátelených SDH probrali za doprovodu hudby Josefa Wágnera. Schůze se zúčastnil i náš nový starosta obce Černíkov, Jan Hladík a i on nám všem popřál hodně zdraví a úspěchů v novém roce a abychom pokračovali ve své práci, stejně jako v roce minulém.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 12
Celkem: 545706
Měsíc: 5579
Den: 213