Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2014

PARÁDA

Takže se nám přiblížil opět čas prázdnin a tak jsme našim dětem připravili pěkný start do dvouměsíčního volna. Toto vše se uskutečnilo v sobotu 5.7.2014 od 13:00 hod. Dětem jsme opět připravili celou řadu soutěžních a zábavných úkolů. Nakonec si po vyhlášení výsledků a předání dárků všem soutěžícím, všichni pochutnali na opečeném selátku, které jsme během soutěží připravili, kdo ze soutěžících, jsou to děti, nechtěl dostal náhradou vuřt, ale ten už si musel opéci za pomoci doprovodu. Pro větší pohodu nám k poslechu zahrála od 15:00 hod muzika JOSEFA WÁGNERA se svými společníky. Občerstvení pro děti a doprovod byl po celou dobu zajištěn.

 

PS: Účast byla nad naše představy výborná a tímto chci poděkovat všem co nás přišli podpořit a dodat elán pro další rok !

 

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545672
Měsíc: 5560
Den: 190