Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2016

Vše začalo ve 14:00

Dne 9.7.2016 jsme pořádali Dětský den pro děti ze Slavíkovic a okolí. Připravili jsme pro účastníky 11 soutěžních úkolů a jako překvapení, bylo po celou dobu v provozu nafukovací skákadlo, zapůjčené společností "Požární bezpečnost". Počasí bylo nádherné a proto jsme nemuseli ani spěchat a děti jsme nechali řádně vyřádit. Vše pak zakončilo slavnostní vyhlášení jednotlivých věkových kategorií s předáním dárků a pamětních listů. Všem soutěžícím jsme rozdali vuřty, které si  s rodiči opékali na rozdělaném ohni, taktéž se podávala limonáda zdarma. Pak se ještě hrál klasický fotbálek a od 17 hodin následovala diskotéka. Vše proběhlo bez komplikací a dobré pohodě. Všem kdo se zasloužili o tuto akci děkujem.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< září / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 400956
Měsíc: 7163
Den: 235