Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2019

6. 7. 2019

Tak jsme připravili pro děti na start do prázdninového volna Dětský den. Vytvořili jsme jednotlivá stanoviště pro jedenáct soutěžních úkolů, které postupně děti splnili a po odevzdání soutěžních kartiček bylo provedeno vyhodnocení v jednotlivých věkových kategoriích. Všechny děti a přišlo jich 31, byli po zásluze odměněny sladkými i věcnými dárky a protože byl nádherný den vytvořili hasiči z Běhařova pro všechny pěnovou koupel a musím uznat, že to si děti zařádili. Součástí odměny bylo i grilované selátko a tak si všichni pochutnali na této lahůdce. Děti dostávali porci zdarma a točenou limonádu podle chuti.  Během soutěží bylo také možno svést se na bryčce taženou koňmi, což také mnoho dětí využilo. Byla také otevřená hasičská cisterna a všichni si mohli zblízka prohlédnout veškeré vybavení a techniku, kterou všem ochotně hasiči z Běhařova předvedli a popsali. Byla také možnost si prohlédnout závodní auto, což samozřejmě mnozí taktéž využili. Nálada byla po celou dobu skvělá a tak si myslím, ze můžeme být na tuto akci náležitě pyšní! Děkujeme všem příchozím za podporu! 

Foto: