Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2019

Super nálada a spokojenost

article preview

Tak jsme připravili pro děti na start do prázdninového volna Dětský den. Vytvořili jsme jednotlivá stanoviště pro jedenáct soutěžních úkolů, které postupně děti splnili a po odevzdání soutěžních kartiček bylo provedeno vyhodnocení v jednotlivých věkových kategoriích. Všechny děti a přišlo jich 31, byli po zásluze odměněny sladkými i věcnými dárky a protože byl nádherný den vytvořili hasiči z Běhařova pro všechny pěnovou koupel a musím uznat, že to si děti zařádili. Součástí odměny bylo i grilované selátko a tak si všichni pochutnali na této lahůdce. Děti dostávali porci zdarma a točenou limonádu podle chuti.  Během soutěží bylo také možno svést se na bryčce taženou koňmi, což také mnoho dětí využilo. Byla také otevřená hasičská cisterna a všichni si mohli zblízka prohlédnout veškeré vybavení a techniku, kterou všem ochotně hasiči z Běhařova předvedli a popsali. Byla také možnost si prohlédnout závodní auto, což samozřejmě mnozí taktéž využili. Nálada byla po celou dobu skvělá a tak si myslím, ze můžeme být na tuto akci náležitě pyšní! Děkujeme všem příchozím za podporu! 

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 545672
Měsíc: 5560
Den: 190