Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2022

Počasí se umoudřilo a tak vše bylo skvělé

article preview

Život se vrací do normálu a tak i my jsme letos opět uspořádali, pro naše děti, dětský den na začátku prázdnin.

Celé sobotní dopoledne velice pršelo a tak i když předpověď na odpoledne byla příznivá, už jsme začínali být nervózní a část připravených soutěží chtěli zrušit , ale počasí nám přálo a tak vše proběhlo podle našich představ. Na našem požárním hřišti jsme pro všechny účastníky připravili velký skákací hrad, vodní skluzavku, kuželky, které se srážely hasičskou hadicí, džberovou stříkačku pomocí které se sráželi plechovky, medvěda na kterého se házelo tenisovými míčky, fotbalové branky, kde se snažil každý strefit kopacím míčem atd. Součástí požárního hřiště je i dětské a tak i to bylo náležitě využito. Od našeho člena a jeho firmy " Kornel " jsme měli zapůjčené atrakce houpací traktor a létací helikoptéru na kterých se děti neustále střídali a prakticky se až do konce nezastavily. Dále nám zapůjčil nákladní automobil, ze kterého nám vyhrával po celé odpoledne DJ " Špunt " a poté pokračoval až do nočních hodin. Všem dětským účastníků se točila Kofola zdarma a také každý dostal buřt , který si mohl za pomoci rodičů sám opéci a nebo si jej nechat opéct u našeho stánku. Nakonec jsme pro děti připravili hasičskou pěnu, kde se náležitě vydováděly, vždy jsme si někoho jednali, ale letos poprvé jsme vše zvládli sami s naší technikou, kterou jsme pro tento účel zakoupili. Po zkušenostech z minula, jsme sladké dárky rozdávali již při příchodu, protože se nám stávalo, že ti menší odešli ještě před koncem a dárky pak nedostaly. Přišlo k nám 45 dětí a nálada byla po celou dobu skvělá tak si dovolím hodnotit vše jako velice zdařilé.

Všem co nás podpořili věcně a i těm co přiložili ruku k tomu aby se akce uskutečnila mnohokrát děkuji.

Foto:

Video:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545351
Měsíc: 5624
Den: 135