Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2023

Počasí i nálada skvělá, účast dětí taktéž

article preview

Tak jsme uspořádali pro všechny naše děti a i pro ostatní, které nás přišli navštívit z okolí "Dětský den". Bylo připraveno nespočet různých úkolů, které postupně  plnili a nakonec, když měli všechny dokončené, tak si vybrali podle svých představ odměnu, která byla připravena ve stanu. Též dostali pití a sladkou palačinku a špekáček si mohli opéci na ohýnku . Nálada i počasí bylo skvělé a tak vše mohly děti zakončit v připravené požární pěně a zadovádět si na vodní skluzavce. Celkem se zúčastnilo 53 dětí . Po celou dobu byl též k dispozici velký skákací hrad, řetízkový kolotoč a stánek se sladkostmi. Děkuji všem, kteří pomohli tuto akci zabezpečit a celé odpoledne pomáhali u jednotlivých stanovišť. Velký dík samozřejmě patří i Obecnímu úřadu Černíkov a Podhoranu a.s. Černíkov, kteří jako sponzoři celou akci finančně podpořili.

Foto:                                                                                                                                            

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< duben / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 533023
Měsíc: 5923
Den: 125