Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2024

Počasí nádherné nálada skvělá

article preview

V sobotu 29. června jsme uspořádali pro naše děti a jejich kamarády z okolí dětský den. Veškeré přípravy probíhali již během týdne, ale jednotlivá stanoviště jsme připravili až v sobotu dopoledne, vše pak vypuklo ve 14 hod. Připravili jsme tentokrát jiné discíplíny, které byly též rozmístěné nejen na požárním hřišti, ale též na okružní cestě kolem Dolní Slavíkovské hůrky a kolem kapličky sv. Vojtěcha. Odpoledne se velmi vydařilo a nakonec si všechny děti ještě zadováděli v požární pěně, kterou nám pořipravili kamarádi z Běhařova. Jim a všem ostatním, co pomohli vše zajistit patří náš velký dík.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 551390
Měsíc: 5890
Den: 164