Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den ve Slavíkovicích 2017

Počasí nám vydrželo

V sobotu 15.7. 2017 od 14:oo hod naše SDH pořádalo " Dětský den" pro naše děti a samozřejmě, jako vždy i pro všechny z okolí.Dorazilo jich celkem 24 a tak jsme byli velice vytíženi, ale vše se zvládlo. Připravili jsme jim jedenáct soutěžních úkolů a k zábavě jsme měli zapůjčené nafukovací skákadlo!  Po skončení soutěžních úkolů, jsme provedli vyhodnocení a rozdali odměny za jejich snažení,  jako občerstvení byly pro děti  zdarma klobásy a limonáda, k zakoupení bylo i opečené selátko. Celá akce se vydařila, což bylo vidět na šťastných očích, poněkud unavených dětí. Všem co pomáhali patří velký dík !

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 498779
Měsíc: 4157
Den: 166