Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den ve Slavíkovicích

11.07.2015

V sobotu 11.7.2015 jsme od 14:00 hod pořádali pro děti na našem požárním hřišti ve Slavíkovicích "Dětský den" . Pro jednotlivé zúčastněné děti znamenal splnění několika soutěžních úkolů, při kterých jim byl na každém stanovišti zapsán čas nebo body. Po sečtení výsledků byly v každé věkové kategorii  nakonec odměněny dárky. Každý také dostal vuřty, které jim pomohl opéci doprovod na ohýnku. Děti pak ještě dále skotačily u jednotlivých stanovišť, ale nejatraktivnější byla jasně džberová stříkačka. Počasí bylo nádherné a tak se celý den vydařil skvěle.  Limo bylo pro dětské účastníky zdarma. Nakonec si ještě všichni zahráli fotbal a tak byla po celou dobu skvělá nálada.

Foto:

plakat.jpg

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545345
Měsíc: 5644
Den: 140