Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlažovské sání 2018

První kolo bída, ale vše napraveno ve druhém

article preview

V sobotu 15.9. jsme byli na soutěži v Dlažově. Je důležité, že jsme jeli opět obě družstva a tak jsme dobře reprezentovali naše SDH. Soutěžilo se podle upravených pravidel OSH Klatovy, nejprve jeden člen hodil kostkou číslo a ten soutěžící musel vypít půl litru piva a tepřive potom mohlo soutěžní družstvo  vyrazit k základně, ale ještě  musel každý proskákat dráhu vytvořenou ze starých pneumatik. Nám mužům vůbec nevyšlo první kolo, ale ve druhém jsme vše napravili a obsadili jsme z devíti zúčastněných skvělé druhé místo. Děvčata se také neztratila a obsadila těsně druhé místo.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545695
Měsíc: 5570
Den: 205