Jdi na obsah Jdi na menu
 


Námětové cvičení Běhařov 2021

Vše jsme zvládli bez problémů

article preview

Tak jsme se zúčastnili po delší přestávce námětového cvičení. V loňském roce se nemohlo vzhledem k situaci okolo epidemie s Covid 19 uskutečnit. V pátek bylo provedeno cvičení ve vytvoření dálkové dopravy vody v Běhařově a v sobotu dopoledne bylo zdravotní školení v poskytování první pomoci menším dětem, poté následovaly ukázky nejnovější techniky HZS Domažlice a JSDH Všeruby. Všem bylo umožněno si vše také vyzkoušet, tyto čtyřkolový pomocníci se podílely na nedávném hledání ztracené dívky z Německa na Čerchovu. Děkuji členům zásahové jednotky, kteří opět potvrdili, že jsou dobře připraveni, za účast na výcviku.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< únor / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 523687
Měsíc: 4966
Den: 160