Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž 2016

Počasí zlobilo

Tak se konala okrsková soutěž, která byla u příležitosti 80.výročí založení SDH Buková na louce u potoka za Bukovou. Prezentace byla od 13:00 hod. Oproti dřívějším pravidlům byla velká změna, a to, že se štafeta kompletně převzala z pravidel sportu, to znamenalo, že se mohla běžet v dresech a s lehkou obuví, což si myslím je výhoda. Ženy ve štafetě byly za Dlažovskými a i po útoku obsadily druhé místo, ale myslím si, že je to jen otázka času kdy se zlepší . Po štafetách muži byli na druhém místě a bohužel ani po útocích se na první místo i když jen o 0,26s neprobojovali, ale i tak je to skvělý výsledek ! Důležité je, že jsme vzorně reprezentovali naše SDH Slavíkovice !

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545692
Měsíc: 5568
Den: 205