Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž 2019 Miletice

Podmínky byly extrémně těžké

article preview

Tak máme pro letošní rok 2019 okrskovou soutěž za sebou. Počasí se letos asi zbláznilo a tak bylo opět velice chladno a hlavně prakticky nepřetržitě pršelo. Z tohoto důvodu se štafeta zrušila, aby se někdo nezranil a rozhodovaly jen požární útoky. Soutěž vyhrálo SDH Soustov, na druhém místě bylo SDH Miletice a na třetím bronzovém jsme byli my SDH Slavíkovice. Za ženy se zúčastnilo zase jen naše SDH a tak jim patří dík za vzornou reprezentaci našeho sboru i za takto nepříznivých podmínek.  Vyhlášení proběhlo ve stanu a jelikož jsme všichni byli promočeni do morku kostí, poseděli jsme jen krátce.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< duben / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 533020
Měsíc: 5928
Den: 124