Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž Běhařov 2017

Počasí bylo nádherné a nálada také

Tak jsme se zúčastnili okrskové soutěže, která se uskutečnila v Běhařově u příležitosti 120. výročí založení SDH. Vlastní soutěži  předcházela oslava, která započala pochodem od Hasičské zbrojnice na slavnostní mši do kostela, kde byl také požehnán nový běhařovský prapor. My jsme se zúčastnili s našim historickým praporem, na který nám přibyla stuha za účast na oslavě. Prověřili jsme naše síly a poměřili se s ostatními v našem okrsku Dlažov. Ve štafetě se našemu družstvu podařilo zvítězit, ale důležité bylo, totéž potvrdit v požárním útoku, což se povedlo a tak jsme celkově zvítězili ! Vše proběhlo dle klasických podmínek na soutěžích, jen štafeta byla zkrácena cca o 15m. Ihned jsme také vše spontálně na místě oslavili a domluvili se, že půjdeme na postupovou soutěž do Nýrska, která proběhne 10.06.2017 od 13:00 hod.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545707
Měsíc: 5580
Den: 214