Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž Soustov 2022

Super výsledek

article preview

Situace je opět normální a tak se opět mohla uskutečnit naše okrsková soutěž, tento rok se konala v Soustově. Vše bylo dobře připravené a tak soutěž mohla začít , byl proveden nástup a slavnostní zahájení zpestřili hasiči ze Soustova, protože jim byl slavnostně předán hasičský automobil starostou obce Dlažova. Pak se vylosovalo pořadí a začali jsme štafetami, už zde jsme muži obsadili průběžné první místo, což jsme potvrdili i výborným útokem a tak jsme vyhráli okrskovou soutěž ! Ženy bohužel udělaly malou chybku a skončily jako druhé, ale to nesnižuje jejich výkon, protože byl skvělý a chyba se může stát.

Foto:

Štafeta:

Útok muži:

 

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 545351
Měsíc: 5615
Den: 134