Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž v Dlažově

Paráda

Dne 30.5.2015 proběhla okrsková soutěž našeho okrsku č. 22 Dlažov. Vše vypuklo v Dlažově od 12:00 hod, jelikož SDH Dlažov slavil 120. výročí svého založení. Stříkačku s výzbrojí jsme zanechali na fotbalovém hřišti a přesunuli jsme se k Požární zbrojnici, kde proběhla část oslav a pak jsme společně, ve slavnostní průvodu, odpochodovali na fotbalové hřiště, kde proběhly oslavy a vlastní okrsková soutěž. Soutěž začala štafetami, nikdo z našich družstev nezaváhal a tak vše vypadalo před útoky nadějně. V požárním útoku jsme muži udělali menší chybu, takže čas nebyl nejlepší, ale u ostatních se také vše nepovedlo na sto procent a tak naše časy znamenali naše celkové vítězsví. Našim děvčatům se bohužel nepodařil nástřik do terčů a tak skončili za Dlažovskými na pěkném druhém místě.

Výsledky:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 12
Celkem: 545706
Měsíc: 5579
Den: 213