Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pool open 2018

Počasí i nálada byla perfektní

article preview

Tak jsme se i letos zúčastnili soutěže ve Spůli, je škoda, že na dobře připravenou soutěž dorazilo jen málo účastníků, ale alespoň jsme si více v klidu zasoutěžili. Soutěž byla pořadateli zpestřena tak, že se nestartovalo ze startovní čáry, ale musela se z bazénu nosit v dlaních voda do kyblíku, až se vahou vody otevřela brána a pak začal vlastní požární útok. Byla zapůjčena elektronická časomíra, takže výsledky byly naprosto objektivní. A teď to hlavní, naše ženy se zúčastnily jako jediné a tak byly první, mužská družstva byla čtyři a my jsme zvítězili !!!

Video: muži

           ženy

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 545351
Měsíc: 5624
Den: 135