Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár 2015

2.5.2015

Jako  tradičně  se  uskutečnila  2.5.2015, o  naší pouti, hasičská soutěž   " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , jednalo se o jubilejní 10. ročník. Soutěž proběhla dle pravidel OSH Klatovy (klasika),  dvoukolově a do konečných výsledků se započítával lepší čas z obou pokusů.  Vše bylo  doprovázeno pouťovými atrakcemi manželů Novotných a tak bylo i o zábavu pro soutěžící a diváky postaráno. Soutěž se konala na požárním hřišti SDH Slavíkovice .Vše proběhlo bez sebemenších problémů i počasí se vydařilo a tak jsme nakonec, po soutěžním odpoledni, odměnili zúčastněná družstva. První místo v mužské kategorii obsadilo SDH Velenovy, na druhém místě SDH Hadrava a to, že soutěžilo se strojem PS8 nebylo skoro poznat a na třetím jsme se umístily my domácí SDH Slavíkovice. Celkem se dostavilo  9 soutěžních družstev. V ženské kategorii se naší soutěže zůčastnilo pouze domácí SDH Slavíkovice a tak skončilo na prvním místě. Je škoda, že se nám nedaří přilákat více ženských družstev, která by naší soutěž zdramatizovala. Po skončení soutěže  následovala zábava ve stanu se skupinou " B + B " z Tachova , stan byl  vytápěn, protože se k večeru notně ochladilo.

Vlastní pouť byla pak 3.5.2015

Foto :

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545351
Měsíc: 5626
Den: 135