Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár 2016

Počasí bylo nádherné

V sobotu dne 7.5.2016 se  konala od 13:00 hod při naší pouti hasičská soutěž o " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " ,soutěž proběhla dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž se započítával vždy lepší čas z obou pokusů. V letošním roce sutěžilo 10 družstev mužů a dvě družstva žen,  v ženské kategorii zvítězila děvčata z Dlažova, naše byla druhá, v mužích si vítězství a hlavní cenu  vybojoval tým z Bezděkova, na druhém skončili Neznašovští a třetí jsme byli my domácí. Místo konání bylo na našem požárním hřisti ve Slavíkovicích. O odpolední zábavu  pro soutěžící a i diváky se postarali pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bylo samozřejmě po celou dobu také zajištěno. Od 18:00 hod nám zahrála hudební skupina EX-CATR z Plánice, bohužel po krátké době se porouchal mix a kapelu jsme nahradili hudbou z naší aparatury a všichni pokračovali v zábavě až do raních hodin.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 11
Celkem: 545689
Měsíc: 5572
Den: 203