Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár 2018

Počasí bylo naším trumfem

article preview

V sobotu dne 5.5.2016 jsme uspořádali od 13:00 hod při naší pouti  hasičskou soutěž  o   " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , soutěž proběhla dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž do konečných výsledků se započítával vždy lepší čas z obou pokusů. Místo konání soutěže bylo na našem požárním hřišti ve Slavíkovicích. Soutěže se zúčastnilo 10 družstev mužů a 2 družstva žen. Jako ukázku cvičení dětí, nám o přestávce mezi koly, předvedlo požární útok družstvo SDH Dlažov. V kategorii žen vítězilo SDH Dlažov, na druhém místě byla domácí děvčata, ztráta byla sice mimimální, ale byla. V mužích vyhrálo družstvo SDH Neznašovy, na druhém místě bylo SDH Ostřetice, třetí SDH Křištín na nás domácí zbylo nepopulární čtvrté. O zábavu pro soutěžící a i diváky se postarali pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bylo samozřejmě po celou dobu také zajištěno. Od 17:00 hod nám zahrál DJ Kohout ze Kdyně, a to v našem stanu, který byl obsazen až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem družstvům jak žen tak i mužů, že nás navštívila a podpořila naši soutež!. Velký dík patří i všem hasičům okrsku Dlažov, kteří nám pomohli jako rozhodčí. Všichni byli u nás snad spokojeni.

Foto:

Video z dronu:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545346
Měsíc: 5640
Den: 138