Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár SDH Slavíkovice 2019

Počasí nám nepřálo

article preview

V sobotu dne 4.5.2019 se při naší pouti konala hasičská soutěž  o " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , soutěž proběhla dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž do konečných výsledků se započítal vždy lepší čas z obou pokusů. Místo konání soutěže bylo na našem požárním hřišti ve Slavíkovicích. Přijelo nás i za nepříjemně chladného a deštivého počasí podpořit 10 družstev mužů a jedno družstvo žen. Soutěž vyhrálo SDH Křištín, druhé bylo SDH Ostřetice a na třetím místě jsme skončili my domácí. Ženy bohužel byly jen naše a i tak jsme rádi, že se zúčastnily! O zábavu pro soutěžící a i diváky se postarali pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bylo samozřejmě po celou dobu také zajištěno. Od 17:00 hod nám zahrál DJ Kohout ze Kdyně, a to v našem stanu, který byl z důvodu chladného počasí vytápěn.

Tímto děkujem všem kamarádům hasičům, že nás přijeli podpořit a hlavně i divákům, protože se všem družstvům lépé soutěžilo.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545343
Měsíc: 5649
Den: 140