Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár SDH Slavíkovice 2022

Počasí i nálada byla super

article preview

Tak jsme konečně po dlouhé době mohli uspořádat naši hasičskou soutěž, kterou doprovázíme naši pouť. Zúčastnilo se sedm družstev mužů a dvě družstva žen. Závod proběhl na dvě kola, přičemž se do výsledků započítával lepší pokus. Povedlo se nám letos zajistit elektronickou časomíru a tak i měření jednotlivých pokusů bylo naprosto objektivní. S radostí mohu oznámit, že jsme poprvé v historii jako domácí dokázali zvítězit a to muži i ženy. Po vyhlášení výsledků a předání pohárů a věcných cen, za které chci poděkovat sponzorovi firmě Kornel, následovala zábava ve stanu a i ta se velice vydařila. Muzika hrála naprosto skvěle a tak se všichni dobře bavili. Opět patří všem co pomohli velký dík, protože bez toho by nic nebylo !

Foto:

Video:

Výsledky: vysledkova-listna.jpeg

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 7
Celkem: 545679
Měsíc: 5566
Den: 195