Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pouťový pohár ve Slavíkovicích 2017

Počasí se rozholo v náš prospěch

V sobotu dne 6.5.2016 jsme uspořádali od 13:00 hod při naší pouti  hasičskou soutěž  o   " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , soutěž proběhla dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž do konečných výsledků se započítával vždy lepší čas z obou pokusů. Místo konání soutěže bylo na našem požárním hřišti ve Slavíkovicích. Soutěže se zúčastnilo 11 družstev mužů a 3 družstva žen. Pro nás vše začalo smolně, protože se nám porouchala stříkačka a byli jsme nuceni cvičit se zapůjčenou od Poleňských, tímto jim děkujeme!  V průběhu soutěže se pořadí neustále měnilo, ale nakonec zvítězily ženy z Dlažova, na druhém místě se umístily ženy z Neznašov a bohužel na třetím místě domácí, sice dosáhly celkově nejlepší čas, ale pro zásah diváka se jim připočítala penalizace 10s a bylo po nadějích. V mužích vyhrálo družstvo z Neznašov, na druhém místě byl Křištín a třetí Bezděkov. O odpolední zábavu  pro soutěžící a i diváky se postarali pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bylo samozřejmě po celou dobu také zajištěno, bohužel jsme nečekali tak velkou diváckou účast a na nějakou dobu jsme neměli dost jídla. Od 17:00 hod nám zahrál DJ Kohout ze Kdyně, a to v našem stanu, který byl obsazen až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem družstvům jak žen tak i mužů, že nás navštívila a podpořila naši soutež!. Velký dík patří i všem hasičům okrsku Dlažov, kteří nám pomohli jako rozhodčí. Všichni byli u nás snad spokojeni.

Foto:

Video ženy Slavíkovice 1 kolo

Video ženy Slavíkovice 2 kolo

Video muži Křištín 1.kolo

Video muži Křištín 2.kolo

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 545351
Měsíc: 5618
Den: 134