Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před Silvestrovská vycházka 2017

Šli jsme 29.12.2017

Tak letos uspořádal Libor Šlachta "Silvestrovskou vycházku" na Modlín, tato se uskutečnila 29.12.2017 a byla to velice šťastná volba, protože byl nádherný zimní den a proto i nálada výborná. Jeli dva páry koní  s pryčkami, kde se kdo chtěl mohl svézt ( děti a komu bolely nohy), ale většina šla pěšky. Tohoto výletu se zúčastnila celá řada našich členů, cestou jsme se ohřávali teplým svařáčkem ( někdo měl i lepší medicíny). Na Modlíně jsme si chtěli opéci klobásy, ale bylo tam dost větrno, tak jsme popošli na zpáteční cestě na místo, kde bylo bezvětří a zde jsme poobědvali. Když jsme dorazili zpět do Slavíkovic poseděli jsme v naší požární zbrojnici, kde nám k pohoštění připravila paní Šlachtová polívku, napekla buchtu a byly i jednohubky. Byla to super akce a děkujem organizátorovi a věříme, že bude mít v dalších letech pokračování !

Foto :

Videa :

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 545672
Měsíc: 5560
Den: 190