Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předsilvestrovská vyjížďka 2018

Počasí nám přálo

article preview

 

Tak i letos uspořádal Libor Šlachta "Silvestrovskou vycházku" na Modlín, tato se uskutečnila 28.12.2018 a byla to velice šťastná volba, protože byl nádherný  den a proto i nálada výborná. Jeli dva páry koní  s pryčkami, kde se kdo chtěl mohl svézt ( děti a komu bolely nohy), ale většina šla pěšky. Tohoto výletu se zúčastnila celá řada našich členů, cestou jsme se ohřávali teplým svařáčkem. Na cestě k Modlínu jsme si opekli vuřty. Když jsme dorazili zpět do Slavíkovic poseděli jsme v naší požární zbrojnici, kde nám k pohoštění připravila paní Šlachtová polívku a přinesla vánoční cukroví. Byla to super akce a děkujem organizátorovi.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< září / 2021 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 401953
Měsíc: 6946
Den: 159