Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozloučení s prázdninami 2020

Náhrada za zrušený Dětský den se vydařila

article preview

V letošním podivném roce, jsme byli, vzhledem k událostem nuceni posunout Dětský den ze začátku prázdnin na jejich konec a proto jsme akci nazvali " Rozloučení s prázdninami ". Vše jsme odstartovali od rána přípravou soutěží a také se začalo grilovat selátko. Pro děti jsme připravili několik úkolů, které jsme je nechali tentokrát plnit volněji a myslím si, že to bylo správné rozhodnutí, protože se všechny daleko více bavily. Největší oblibě se tentokrát těšila skákací skluzavka, která byla plně obsazena po celou dobu. Jelikož předvádělo zúčastněných 39 dětí úžasné výkony, bylo také třeba doplnit energii a tak se podávalo grilované selátko a k tomu pití podle libosti. Kdo nechtěl tuto lahůdku mohl si na ohni opéct buřty. Nakonec se ještě všichni vyřádili v požární pěně, kterou nám letos připravili hasiči ze Všerub, kterým za to ještě jednou děkujeme. Celý den byl skvělý a jsme rádi, že se všem dětem zábava líbila. Děkuji také všem co přispěli svojí prací ke zdárné přípravě a průběhu !!!

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545693
Měsíc: 5568
Den: 203