Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velitelský den 2023 v Libkově

Tak se členové JSDHO Slavíkovice opět po roce prověřovali

article preview

Jako každoročně, s vyjímkou loňského roku, kdy pro nás nezbylo místo, jsme se členové JSDHO Slavíkovice, zúčastnili na taktickém prověřovacím nočním cvičení v Libkově. Zde se uskutečnil průzkum a poté záchrana osob z hořícího objektu. Poté na základě rozhonutí velitele zásahu, jsme se podíleli na vytvoření dálkové dopravy vody k "hořící " drůbeží hale v Libkově. Vše bylo nasimulováno jako tvoření obrany okolí a ochlazování stěn hořícího objektu . My jsme vytvořily jeden ze zdrojů dodávané vody do dálkového vedení. Děkuji tímto všem členům za vzornou reprezentaci našeho JSDHO Slavíkovice a samozřejmě i všem pořádajícím a lidem co celé cvičení připravily, bylo to výborně pripraveno!

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< duben / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 533023
Měsíc: 5923
Den: 125