Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 14_12_2019

Tak jsme si zvolili  nový výbor

article preview

Díky volbám jsme letos měli Výroční valnou hromadu již 14. prosince. V letošním roce skončilo volební období pro starý výbor a proto jsme si zvolili nové ( nebo částečně nové) vedení SDH. Schůzi zahájil starosta, přivítal hosty , uctili jsme památku zemřelého bratra a schválili program schůze. Zvolili jsme volební a návrhovou komisi, jejíž předseda, potom nechával hlasovat o jednotlivých členech výboru SDH, všichni byli dle návrhu nadpoloviční většinou členů zvoleni. Pak velitel přednesl zprávu o činnosti, předseda revizní komise nás seznámil se stavem a vedení účtů ke dni konání VVH, vše bylo bez závad. Velitel poté představil plán práce na následující rok 2020. Následovala diskuze, ve které jednotliví zástupci sborů z našeho okrsku pozdravili naši VVH a popřáli všem hodně zdraví a štěstí do nového roku. V letošní diskuzi nás přišli též pozdravit zástupci OSH Klatovy, poděkovali za naší bohatou činnost a seznámili nás s budoucností hasičiny v klatovském okrese. Náš jednatel poté přednesl návrh usnesení, který byl většinou členů schválen. V závěru nově zvolený starosta všem poděkoval a popřál všem dobrou chuť u malého občerstvení, které nám připravil náš strojník, začeš jemu i všem co zajistili občerstvení děkujeme.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545347
Měsíc: 5637
Den: 137