Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2014

Rok 2013 zhodnocen

A tak jsme na naší Výroční valné hromadě, která se letos konala v nově dostavěné společenské místnosti v naší požární zbrojnici, vše probrali a zhodnotili práci v roce 2013 . Stanovili jsme si, co nás čeká v roce 2014 a vše ještě důkladně prodiskutovali. K tomu nám hrála muzika Josefa Wágnera a protože se všichni velice dobře bavili, tak si myslím, že jsme náročný rok ve kterém nás čekají oslavy 120. let našeho SDH, Pouťový pohár, okrsková soutěž, dětský den a rozloučení s létem začali výborně. Velice mne potěšilo, že mezi nás zavítala pětice nových členů a letos budou cvičit i ženy, což je velice dobře.

Foto

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 545346
Měsíc: 5639
Den: 136