Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2016

Jedním slovem paráda

Tak opět nastal ten čas, kdy je zapotřebí připomenout vše, co jsme vykonali a dokázali, za ten loňský rok, poděkovat všem za činnost a rozdělit si úkoly na nový rok 2016. Pak jsme vše prodiskutovali při dobré baště a občersvení, samozřejmě za pomoci hudby Josefa Wagnera. Chci všem, kdo pomohl naši výroční schůzi zajistit obzvláště poděkovat. Jediné co mě mrzí, je, že nás nepřišli podpořit všechny SDH z okrsku Dlažov, každý musí vědět, že se pro ně vše připraví a když nepřijdou, tak se vše vyhodí. Snad se příště polepší.

Zde je pár fotek ze schůze :

images.jpg

 

 

PS: Ještě jednou všem pevné zdraví v novém roce 2016 a také hodně úspěchů jak v osobním, tak i hasičském životě !!!

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 545348
Měsíc: 5637
Den: 137