Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2017

21.01.2017

Tak a máme další výroční schůzi za sebou, nejdříve starosta sboru Jaroslav Šlachta přivítal všechny bratry a sestry hasiče, pozdravil hosty z okolních sborů a starostu obce Černíkova pana Jana Hladíka. Přednesl návrh na program schůze, který jsme posléze schválili. Velitel Jiří Vogeltanz přednesl zprávu o činnosti sboru v roce 2016, následovala zpráva hospodářky Heleny Vlčkové. Předseda revizní komise Jiří Vlček všem zdělil, že je účet a všechno kolem financí bez závad. Velitel pak seznámil všechny s plánem práce na rok 2017, jednatel Rudolf Šimánek pak předložil návrh usnesení, který jsme jednohlasně schválili. V následující diskuzi poděkovali zástupci jednotlivých SDH za pozvání a popřáli všem hodně zdraví a štěstí v novém roce 2017. Diskuze se zúčastnil i přítomný starosta obce Černíkov, který taktéž všem popřál do nového roku, ale hlavně nás upozornil na možnosti, které nabízí dotace z kraje a my je nevyužili. Na závěr starosta našeho SDH popřál všem dobrou chuť a následovalo občersvení. Schůze se velice povedla a zhodnotili jsme vše myslím důkladně.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 545348
Měsíc: 5636
Den: 136