Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2018

Nálada byla výborná

article preview

Tak jsme se opět všichni sešli 27.01.2018 na naší výroční valné hromadě. Jednání zahájil starosta našeho SDH Jaroslav Šlachta, přivítal všechny hosty z okolních SDH našeho okrsku a starostu obce Černíkov pana Jana Hladíka. Velitel SDH Jiří Vogeltanz seznámil přítomné s naší činností v roce 2017, v dalším bodě nás seznámila členka Jaroslava Vlčková s výsledky revizní zprávy. Poté velitel přednesl plán práce na rok 2018, následovala diskuze, ve které vystoupili jednotliví zástupci hostujících sborů a přednesli přání a poděkovali za pozvání, vystoupil i starosta obce Černíkov, který rovněž poděkoval za pozvání a popřál všem hodně zdraví a štěstí, dále prohlásil, že má pro starostu a velitele SDH ještě nějaké informace, které projednáme později na obecním úřadě. Starosta SDH přečetl  usnení dnešní VVH, které jsme většinou hlasů schválili. Závěrem jsme všem poděkovali a pozvali je na malé pohoštění s volnou zábavou.

Foto:

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 545349
Měsíc: 5635
Den: 136