Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pytlovská káď Svrčovec

17.08.2019 od 13:00 hod

article preview

SDH Svrčovec pořádá 9. ročník soutěže P Y T L O V S K Á K Á Ď 1 7 . 8 . 2 0 1 9
Motto: Už máte dost požárního sportu? Přijeďte na soutěž v opravdové hasičině.
Soutěž pro opravdové hasiče, se vším co patří k zásahu hasičské jednotky, s dojezdem celého družstva na místo zásahu, přípravou techniky, sáním z přírodního zdroje a protože uhašení požáru chvíli trvá, budete muset nastříkat plnou káď vody. K tomu samozřejmě patří i možnost koupání pro ty, kteří se neopatrně nakloní nad břeh. Mohou se zúčastnit mužská, ženská i smíšená družstva, ženským družstvům bude na požádání poskytnuta pomoc při vynesení stroje.
Po skončená soutěže bude následovat volná zábava s hudbou. A protože hašením požáru se neuhasí žízeň bude pro všechny zajištěno jídlo a pití během soutěže i po jejím skončení.
Kdy? 17. 8. 2019 od 13.00 hodin Kde? vše ve Svrčovci na hřišti, WGS84: 49°25'33.192"N, 13°14'56.947"E
Pravidla soutěže: • 6 členů družstva, ústroj jako při zásahu, pevná obuv, přilba • stroj, startování klikou nebo startérem, před startem nezahřátý! • minimálně 4 savice • sací koš, provázky - budete je opravdu potřebovat! • rozdělovač • 2 proudnice C • vedení 2-3×B + 4×C, upřesnění na místě • dojezd vozidlem k místu zásahu • na místě zásahu si bude muset družstvo samo vynést veškerý potřebný materiál ze zásahového vozidla • kdo co bude dělat si určí každé družstvo samo, není vyžadováno číselné označení členů zásahového družstva • sání z přírodního zdroje – řeky, proto doporučujem nechat soutěžní stříkačku doma! • cílem je nastříkat plnou káď vody ze vzdálenosti 10 – 20 metrů
Startovné: 100 Kč, hradí se na místě.
Děkujeme Vám, že nám Vaši účast předem potvrdíte na následující e-maily: pytlov@volny.cz, mirajanecek@volny.cz, rklemsa@volny.cz V případě nepříznivého počasí může být soutěž zrušena. Informace na telefonech: Míra Janeček: 724 857 056 , Rosťa Klemsa: 602 209 792
Účastníci soutěží na vlastní nebezpečí.

 
 Počasí


Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 8
Celkem: 545679
Měsíc: 5566
Den: 195